24-godzinny dyżur hemodynamiczny tel. 667 024 321

Oferta pracy: Specjalista ds. rozliczeń z NFZ

Szpital Ogólny im. dr W. Ginela w Grajewie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: specjalista ds. rozliczeń z NFZ.

 Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

-Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub informatyczne,
-Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej,
-Zdolności organizacyjne,
-Dokładność, systematyczność,
-Komunikatywność,
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
-Dobra znajomość pakietu MS Office.
-Kandydatom oferujemy wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań, realizację interesujących zadań, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie cennej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

 Zakres obowiązków:

Rejestracja i rozliczanie świadczeń zdrowotnych do NFZ na podstawie historii choroby
Wystawianie faktur do Narodowego Funduszu Zdrowia
Prowadzenie Portalu Świadczeniodawcy w zakresie umów na realizację świadczeń
Przygotowywanie ofert do konkursów NFZ na świadczenia medyczne
Monitorowanie wymogów i postępowań konkursowych ogłaszanych przez NFZ
Obsługa wniosków indywidualnych do NFZ
Nadzór nad listami pacjentów oczekujących oraz sprawozdawczość w tym zakresie
Sporządzanie sprawozdań i relacjonowanie do Dyrekcji Szpitala danych dotyczących realizacji umowy z NFZ
Sporządzanie cyklicznych sprawozdań dla administracji publicznej
Ścisła współpraca z innymi pracownikami zakładu, NFZ, kontrahentami
Sporządzanie odpisów historii choroby na wniosek uprawnionych podmiotów
Wykonywanie zestawień statystycznych, rocznych sprawozdań
Obsługa programu do rozliczeń z NFZ.

CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem proszę kierować na adres e-mailowy:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).